Wystarczy zlikwidować bandytów i psychopatycznych despotów u władzy !!! Tak to wystarczy by zamiast wojny zapanował POKÓJ. Jenak w realu sprawy są bardziej złożone.Prawo do bezpiecznego życia dzieci w Palestynie i w Izraelu, jest jak najbardziej możliwe ale tylko wtedy gdy politycznych zbrodniarzy i kryminalistów zastąpią dobrzy normalni ludzie. Innej opcji nie ma. Izrael i USA to ciągłe zagrożenie dla międzynarodowego bezpieczeństwa na całym świecie.

A wystarczyłoby zlikwidować bandytów i psychopatycznych despotów którzy są u władzy  !!!

Dla psychopatów i despotów u władzy jest do tego celu nie biuro prezydenta, premiera czy miejsce w parlamencie ale: Silnie strzeżony -  CENTRALNY SZPITAL PSYCHIATRYCZNY - . 
______________________________________________________________________

Takie głosy jak tu poniżej umysłowych szaleńców niestety często ze strony syjonistów jest słychać, że 

„Jeśli nie stajesz w obronie Izraela, nie jesteś człowiekiem”.

Tylko ludzie o kompletnych zaburzeniach umysłowych mogą coś takiego publicznie bredzić.
Nie interesując się przyczyną, istotą trwających od ponad 70 lat na Bliskim Wschodzie problemów.

Zakładnik Hamasu, październik 2023 r.:
„Na szczęście nie przydarzyło mi się nic takiego, co słyszę w żydowskich mediach !”
Niezależne Media opublikowały już historię Yasmin Porat, która 7 października 2023 r. została wzięta jako zakładniczka przez Hamas w kibucu. Dodam jeszcze kilka jej słów na temat tego, co się wydarzyło, aby kłamstwo „jakby przez żydowskie media” było jeszcze wyraźniejsze.
Izraelka, która przeżyła atak Hamasu na osiedla w pobliżu granicy ze Strefą Gazy 7 października, twierdzi, że izraelscy cywile zostali  „bez wątpienia” zabici przez izraelskie siły bezpieczeństwa. 


Izraelska armia morduje Izraelczyków. 
„Zabili wszystkich, łącznie z zakładnikami” – powiedziała izraelskiemu radiu. „Był bardzo, bardzo intensywny ogień krzyżowy”, a nawet ogień z czołgów.  Kobieta, 44-letnia Yasmin Porat, matka trójki dzieci, powiedziała, że ​​ona i inni cywile byli wcześniej przetrzymywani przez Palestyńczyków przez kilka godzin i traktowani humanitarnie, dopóki izraelskie IDF nie zaczęło do ​​nich strzelać. Było 12 zakładników i 40 bojowników palestyńskich: 

Palestyńczycy „Nie zrobili nam żadnej krzywdy, potraktowali nas bardzo humanitarnie. Dali nam coś do picia i uspokoili. Było strasznie, ale nie zachowywali się agresywnie w stosunku do nas. Na szczęście nic takiego nie było co słyszałam w izraelskich oficjalnych media nic takiego mi się nie przydarzyło !”

Co to znaczy ? -... To znaczy, że ona  mówi prawdę. " Nic mi nie zrobili. Dali mi jeść i pić ... ".

Inna uwolniona zakładniczka uścisnęła dłoń bojownikom Hamasu podczas przekazania jej Czerwonemu Półksiężycowi, wyjaśniając później, że uścisnęła im dłonie, „ponieważ traktowali mnie bardzo dobrze”.

Zatem, właśnie to jest zwycięstwo Prawdy, zachodnie media nie mogą tej prawdy uciszyć, tak jak uciszyły inną taką historię. A tymi to zeznaniami zdemaskowano syjonistyczną wiecznie zakłamaną propagandę.
Izraelska zakładniczka po uwolnieniu zeznała.„

"Kiedy przyjechaliśmy do Gazy, najpierw powiedzieli nam, że wierzą w Koran i NIE zrobią nam żadnej krzywdy, dobrze nas karmili, byli mili, regularnie odwiedzał nas lekarz, wszystko było dla nas zorganizowane” powiedziała babcia Yochved Levishte, która została zwolniona ze Strefy Gazy:
„Kiedy przybyliśmy do Gazy, najpierw powiedzieli nam, że wierzą w Koran i że nie zrobią nam krzywdy. Powiedzieli nam, że będą nas traktować tak samo, jak innych. Byliśmy pod ścisłym nadzorem. Przyszedł lekarz i powiedział: dbaliśmy o to, aby nasze leki były dostępne. Bardzo interesowali się naszym zdrowiem. Mieliśmy przydzielonego lekarza, który przychodził co dwa, trzy dni na badania. Byli bardzo odpowiedzialni i dbali o przyniesienie leków. Jeśli nie było potrzebnych leków. dostępnych, to dali nam równoważne. Byli bardzo mili i dbali o to, abyśmy dobrze zjedli. Jedliśmy to, co oni. Byliśmy dobrze traktowani i zwracali uwagę na każdy szczegół. Były u nas arabskie kobiety, które wiedziały o higienie kobiecej i dbały, mieliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy. Hamas wszystko zaplanował dawno temu. Przygotowali wszystko, czego potrzebowaliśmy, łącznie z szamponem i odżywką".

"Nieskuteczność armii i służb wywiadowczych wyrządziła nam wielką krzywdę. Byliśmy kozłami ofiarnymi izraelskiego rządu".

Trzeba być kompletnie pozbawionym własnego rozumu, żeby uwierzyć oficjalnym przedstawicielom izraelskiego rządu chociażby w ich jedno słowo, które wypowiedzieli na temat maltretowanych zakładników. 

Za kulisami parę lat temu, odbyła się wymiana opinii ze strony patronów Izraela.

Sarkozy do Obamy: „Netanjahu jest kłamcą i nie mogę go już znieść!”
Obama-Sarkozy: „Jesteś nim zmęczony, ale muszę mieć z nim do czynienia każdego dnia”
Jacques Chirac do Netanjahu: „Nie wierzę w ani jedno słowo wychodzące z twoich ust. Cała twoja polityka polega na kłamstwach i prowokowaniu Palestyńczyków”

Netanjahu jest powszechnie znany ze swoich kłamstw, przez co jest niemal podobny do ukraińsko żydowskiego - nazisto-syjonistycznego łgarza Zełenskiego.

Mając świadomość z jakimi politykami mamy do czynienia, należy jeszcze raz zaznaczyć, że po takich rewelacjach wkrada się masa wątpliwości co do okrucieństw Hamasu, o których pisały wszystkie zachodnie media, co bardzo przypomina ohydne kłamstwa Zełenskiego gdy chodzi o Buczę i inne oszczerstwa na temat Rosji ze strony banderowskiego reżimu stosującego nazistowską prosto od Goebelsa propagandę. 

Swoją drogą metody które stosuje Zełenski stosuje też Netanjahu. Jego działalność świadczy o tym, że on ma żywotny interes w wojnie. Można wręcz odnieść wrażenie, że te okrucieństwa ze strony izraelskiej armii i jego kpiny przed kamerą ze zwłok zamordowanych Palestyńczyków i że z jego rozkazów palenie domów z ludźmi w środku które zostały popełnione przez izraelski IDF w celu oczernienia Hamasu, przynoszą Netanjahu satysfakcję. 

Wiemy doskonale w jakich rękach w Izraelu i na Zachodzie są głównie media. 
Wiemy doskonale, że stosują notoryczne kłamstwa i manipulacje oraz embargo na prawdę.
Wiemy doskonale o zmuszani ludzi,  świadków do kłamstw.  

Wygląda na to, że kolejni zakładnicy uwolnieni przez Hamas albo będą milczeć, albo odnalezienie ich w celu przesłuchania stanie się niemożliwe, albo zostaną zmuszeni o zmyślania okrucieństw, których Hamas rzekomo dopuścił się wobec nich.

Ogólnie rzecz biorąc, Izrael i jego "elita" oczywiście pogrążył się w świecie kłamstw i hipokryzji.  Pozostaje zapytać kim według tych izraelskich "elit" jest cały Świat ? bo jeśli myślą, że Świat uwierzy w kłamstwa Netanjahu i jego kręgu, więc takim samym oszustom w "rewelacje" że zwykli bojownicy Hamasu, udając się na operację wojskową, noszą w kieszeniach instrukcje jak znęcać się nad Żydami i jak wytwarzać chemikalia. broń i inne bzury ... . To utracili kontakt z rzeczywistością. 

Przy okazji zapraszam do przeczytania wpisu dotyczącego artykułu francuskiego historyka Jacques’a Bainville’a opublikowanego dawno temu bo 20 grudnia 1920 roku:  "słynny historyk napisał w „L’Action Française” z 20 grudnia 1920 r. pod tytułem „Skutki syjonizmu”: 

"Syjonizm, wspierany przez gabinet londyński, wydaje się niepokojący pod każdym względem. Miało miejsce wiele incydentów i mają one oczywiście przede wszystkim charakter religijny. Syjonizm w Miejscach Świętych nie charakteryzuje się bezstronnością. Jest rasistowski i traktuje przedstawicieli wspólnot chrześcijańskich jak przestępców..” ..... . 

Czytaj całość na stronie: "Skutki syjonizmu"  

http://lecture-et-tradition.info/les-effets-du-sionisme-par-jacques-bainville-laction-francaise-20-decembre-1920


LINK tu poniżej, kliknij na ↕ :
Skutki syjonuzmu    
_____________________________________________________________________

Oto kolejny syjonistyczny ton od szefa sztabu izraelskiego IDF:

„Chcemy doprowadzić Hamas do punktu całkowitego demontażu – jego przywództwa, wojska i mechanizmów roboczych. Dlatego uderzamy i zabijamy dowódców i członków, niszczymy infrastrukturę i działamy z wielką determinacją”.

A potem taki Żyd uważa sam siebie za nad człowieka.
Normalni ludzie to słyszą i to widzą a to co widzą normalnym ludziom całkiem się im nie podoba. 

W izraelskiej armii są despoci którzy chcą: „...doprowadzić Hamas do całkowitego unicestwienia …” do wymordowania wszystkich w tym wszyskie dzieci, a  jednocześnie takimi swoimi wypowiedziami sami mnożą na świecie wrogów Izraela. Prymitywnie nazywając krytyków syjonizmu, że to anty"semici i anty semityzm",

Swoimi kryminalnymi działaniami Żydzi sami odczłowieczają się, widocznym gołym okiem syjonistycznym rasizmem zabijają najmniejszą empatię wobec Izraela bo świat przecież  widzi, że to obywatele Izraela są ludobójcami Palestyńczyków i mordercami palestyńskich dzieci, których izraelska armia zabiła już więcej niż Hamas zabił Żydów. 
Tak więc Izrael sam zadbał, że upadły wszystkie mity o wiecznie poszkodowanych i niewinnych Żydach. Cały świat już trzeci tydzień widzi jak żydowska armia uczyniła Gaze piekłem na Ziemi, systematycznie i sadystycznie mordując tam ludzi, zabijając kobiety, starców i DZIECI, zrównując miasta z ziemią. Świat to wszystko widzi jednak poza słowną krytyką jest niestety ciągle całkowicie bierny.  

Wstyd i hańba.
Wydaje się, że przez cały ten czas Izrael zgromadził już karmę, której ilość jest więcej niż wystarczająca, aby obalić Izrael jako terrorystyczne państwo. Dlatego gdy dojdzie do likwidacji tego syjonistycznego zbrodniczego systemu nie będzie to coś niezwykłego i nieoczekiwanego, gdy zobaczymy Izraelczyków uciekających w góry. Bo jak napisano w Apokalipsie: „…Wtedy ci, którzy są w Judei, niech uciekają w góry, a kto jest w mieście, wyjdźcie z niego, a kto jest w okolicy, nie wchodźcie do niego , bo to są dni pomsty, aby wypełniło się wszystko, co jest napisane...”. Mądrzy Żydzi nie syjoniści już opuszczają Izrael i postępują słusznie. 

Nawiasem mówiąc, Amerykanie ciągle milczą nawet gdy Izrael brutalnie zamordował rodzinę amerykańskiego członka Izby Reprezentantów USA, rodzinę Justina Amasha, która ukrywała się przed izraelskimi aktami w chrześcijańskim Kościele.
Gospodarz talk-show radiowego, Charlie Kirk powiedział :
"Do tej pory powstrzymywałem się od tweetowania na temat zniszczeń wyrządzonych XII-wiecznemu greckiemu kościołowi prawosławnemu św. Porfiru w Gazie.

Według wiki, [[ Kościół św porfiru w Gazie ( arabski  : كنيسة القديس برفيريوس ) jest to prawosławny kościół w Gazie .
Jest najstarszym nadal działającym kościołem w mieście, został konsekrowany w 1150 roku. Znajduje się w dzielnicy Zaytun na starym mieście. Grób Strefie porfiru , biskupa Strefie, znajduje się w północno-wschodniej części kościoła.

https://pl.frwiki.wiki/wiki/%C3%89glise_Saint-Porphyre_de_Gaza  

Historyczny opis.
Pierwszy kościół powstał w tym miejscu na początku V-tego  wieku. Nastepnie został przebudowany przez krzyżowców w XII wieku.  ]].


Po zbombardowaniu szpitala, Izrael zamordował  tam ponad 500 osób w zeszłym tygodniu chciałem poczekać na więcej faktów do ustalenia".

"Ale teraz wydaje się, że zostało potwierdzone, że Izrael rzeczywiście zbombardował budynek sąsiadujący z kościołem, zabijając ukrywających się tam chrześcijan, w tym rodzinę Amerykanina Justina Amasha".
"Szczerze mówiąc, parking został zniszczony też przez izraelską rakietę, która eksplodowała w powietrzu  gdy chrześcijanie zginęli szukając schronienia w najstarszym kościele w Gazie".
"Jednakże byłem rozczarowany reakcją Izraela. Na jaką naiwność liczy Izrael ?; jaki cel im przyświecał, uderzając w zabytkowy kościoł ? Izrael twierdzi, że zamach bombowy na kościół jest „badany”. Jednak pełną winę sprawcy tego barbarzyństwa muszą ponieść a oni są wysoko na stanowiskach w reżimowym aparacie Izraela".

Jak widzimy, nawet zagorzali zwolennicy Izraela, którzy wierzą we wszystkie żydowskie bzdury i kłamstwa, osiągnęli kres swojej cierpliwości i nie są już w stanie znieść niekończących się kłamstw. A to dopiero początek, teraz gdy Izrael zabił rodzinę amerykańskiego prawodawcy Justina Amash, zwykli Amerykanie mogą przejrzeć na oczy.

Więc pomyślcie, co w tej sytuacji powiedzą izraelskie elity i ci na czele CNN/ BBC ?. W CNN i w BBC powiedzą bez użycia słów:  "To jest Izrael. On może zrobić wszystko".  Ale czy zwykli ludzie w USA i w GB też tak powiedzą ? ... .

Najwyraźniej Stany Zjednoczone będą usprawiedliwiać i porównywać historię taką jak ta, gdy Izrael zaatakował amerykański USS Liberty, zabijając 34 Amerykanów. 

Ze strony reżimu w USA, nie będzie żadnych sankcji, ani tym bardziej żadnej refleksji aby zmienić swoje podejście do tego żydowskiego apartheidu i ludobójczego państwa terrorystycznego. Oszust i zbrodniarz Netanjahu pozostanie bez kary. Bo już wtedy przecież przed laty Amerykanie po prostu przełknęli żydowskie zbrodnie na Amerykanach i nadal wysyłali broń i miliardy dolarów do tego kraju, wiec dzisiaj ze strony Waszyngtonu jest i będzie podobnie. 
Niespodziewanie...
Sekretarz ONZ Guterres oskarża Izrael i słusznie, choć nie wspominając, że IZRAELSKIE  IDF zabijało wcześniej palestyńskie dzieci, że wiele dzieci nadal przebywa w więzieniach w Izraelu, prawdopodobnie jedynym kraju na świecie, w którym WIĘZIONE są DZIECI !.
W swoim przemówieniu przed ONZ Sekretarz Generalny António Guterres powiedział:
„Atak Hamasu nie wziął się znikąd" …  To wywołało wśród izraelskiego zbrodniczego establishmentu ogromne oburzenie. 

Palestyńczycy byli świadkami, jak ich ziemia była stale rabowaba i pochłaniana przez żydowskich kolonizatorów tzw osadników, jak ludność palestyńska była i jest nękana represjami, przemocą, niszczona gospodarka, wysiedlenia ludzi, a ich domy burzone [czasami oddawane Żydom] ! Palestyńczycy widzieli i widzą jak ich nadzieje na polityczne rozwiązanie swojej sytuacji zniknęły !

Sekretarz Generalny ONZ stwierdził następnie, że „żadna strona konfliktu zbrojnego nie jest ponad międzynarodowym prawem humanitarnym”, dodając, że „jestem głęboko zaniepokojony wyraźnymi naruszeniami międzynarodowego prawa humanitarnego, których jesteśmy świadkami w Strefie Gazy”.

Ambasador Izraela przy ONZ Gilad Erdan zażądał rezygnacji Guterresa „Wzywam (Guterresa) do natychmiastowej rezygnacji”, ale nie precyzując, co Sekretarz Generalny ONZ powiedział źle, najwyraźniej zdając sobie sprawę, że w zasadzie Guterres powiedział prawdę !.

Od początku 2019 roku izraelska armia we więzieniach trzyma 745 palestyńskich dzieci. Wielu z zatrzymanych padło ofiarą licznych naruszeń praw człowieka oraz innych form żydowskiego bestialstwa i upokorzenia.

Stosowane przez żydów porwania mieszkańców Strefy Gazy są w Izraelu na porządku dziennym. W ten sposób od początku tego roku syjonistyczny reżim porwał 86 Palestyńczyków, a łącznie w izraelskich więzieniach w nieludzkich warunkach przebywa obecnie około 5200 mieszkańców Gazy, z czego 170 to dzieci.

W sumie od 2015 r. aresztowano ponad 9 000 dzieci z Palastyny. Izrael jest jedynym krajem, w którym nieletni są sądzeni przez trybunał wojskowy i mordowani. Przykładowo od początku 2023 r. w Izraelu wykonano wyroki śmierci na 134 palestyńskich dzieciach.
Ale tu też należy wspomnieć, że Istnieje „Izraelski Komitet Przeciwko Wyburzeniom Domów” – izraelska organizacja chcąca by istniał pokój i zajmująca się prawami człowieka, która opowiada się za zakończeniem okupacji terytoriów palestyńskich i osiągnięciem sprawiedliwego pokoju między Izraelczykami i Palestyńczykami.
Oddzielna mentalność Izraelczyka. 

W filmie „Jeśli ja nie ukradnę, zrobi to ktoś inny” znajduje się (!!!) wywiad z izraelskim osadnikiem mieszkającym w Jarrah, Yaakovem Faucim, nowojorskim Żydem pochodzącym z Long Island. Ten bezczelny typ o mentalności złodzeja powiedział palestyńskiej kobiecie, która skarżyła się, że ukradł jej dom w Sheikh Jarrah: „Jeśli ja go nie ukradnę, zrobi to ktoś inny”.

Tak wyglądają fakty izraelskiej okupacji  i  izraelskie ludobójstwo na Palestyńczykach.

A teraz my ludzie staliśmy się świadkami tego co wyprawia na Bliskim Wschodzie od dziesięcioleci Izrael. Kto by pomyślał, że dożyjemy czegoś takiego... że Żydzi doświadczeni przemocą w czasie II WOJNY ŚWIATOWEJ  i że też spora część ludzkości na świecie całkowicie zapomni lekcję z historii z czasów drugiej wojny światowej ..., i jak to wszystko dla ofiar zagłady i sprawców zbrodni ludobójstwa, wówczas tragicznie się skończyło  !!! 
A przecież ryba psuje się od głowy . Więc wystarczyłoby odciąc psychopatom, despotom ich chorą głowę i tym sposobem można by było zlikwidować bandytów i morderców u władzy  !!!. 

Bliski Wschód. Jakie są szanse na pokój ?
Tylko gdy ostatecznie kryminsliści przestaną być u władzy, to na Bliskim Wschodzie i świecie zapanuje POKÓJ i palestyńskie i izraelskie dzieci będą żyć razem, bezpiecznie i w pokoju. Naturalnie, tak pożądane rozwiązanie jest nie realne, zwykli obywatele są winni istniejących układów, które umożliwiają rządy przestępców, despotów i tyranów, wystarczy, że popierają takiego jak Netanjahu i innych o tych samych chorych wynaturzeniach, dla których ludobójcze wojny i przemoc to oręże władzy.