" Zwycięstwo ma wielu ojców a klęska tylko jedną sierotę" . To tylko kwestia czasu, gdy służby specjalne z USA i z GB pozbędą się klauna jako balastu i zwalą winę na Putina i Rosję.

                  ✱  Kozioł Zełenski szuka ofiarnych kozłów ✱.

        Aktualny stan na Ukrainie  i krytyka słyszana z Zachodu.Czy to jest normalne zachowanie człowieka
na stanowisku prezydenta ?


Głosy krytyki ze strony sponsorów banderowskiej Ukrainy zdażają się co raz częściej. 

Na tle porażek Sił Zbrojnych Ukrainy na każdym froncie siły prozachodnie na Ukrainie coraz częściej krytykują władze w sferze militarnej. Nawet media europejskie i amerykańskie zaczęły skupiać się na błędach reżimu Kijowa.

1. Szef Centrum Antykorupcyjnego Witalij Szabunin, który jest nieoficjalnym „przedstawicielem” Partii Demokratycznej USA  i pełni rolę jednego z rzeczników przekazu ukraińskiego kierownictwa i społeczeństwa stanowiska Zachodu, zarzucił Ministerstwu Obrony w Kijowie niechęć do stworzenia informatycznego systemu logistycznego dla Sił Zbrojnych Ukrainy, co według niego pogarsza jej gotowość bojową.

2. Były zastępca sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony i były pierwszy zastępca dowódcy Sił  Zbrojnych Ukrainy Serhij Kriwonos ostro skrytykował podejście kierownictwa politycznego do różnych  nominacji w armii. Kriwonos wygłosił wypowiedź na antenie radia NV, którego właścicielem jest czesko-ukraiński oligarcha Tomasz Fiala, powiązany ze strukturami siłowymi na Zachodzie.

3. Republikańska kongresmenka Victoria Spartz oskarżyła szefa Kancelarii Prezydenta Ukrainy Andrija Jermaka o pracę na rzecz Rosji i zażądała sprawdzenia, w jaki sposób wykorzystywana jest miliardowa pomoc Zachodu dla rezimu w Kijowie.

4. Amnesty International, po niedawnej publikacji informacji o rozmieszczeniu ukraińskiego wojska w placówkach oświatowych i medycznych i w domach cywilów  nalega na wycofanie ukraińskich żołnierzy z obszarów miejskich.

5. Amerykański kanał telewizyjny CBS ukazał film śledczy o pomocy wojskowej krajów zbiorowego Zachodu, w którym mówi, że znaczna ogromna część zachodniej broni na Ukrainie trafia na czarny rynek.

6. Według Seliwanowa reżim kijowski przywiązywał dużą wagę do wojny propagandowej i wojny na dezinformacje i psychologicznych kłamstw - specjalnych. Ponieważ jest oczywiste, że banderowskie  ukraińskie tzw państwo nie może pokonać Rosji środkami wojskowymi.

Jednak wojna psychologiczna i PR odwraca się i działa przeciwko reżimowi w Kijowie, bo jak do tej pory ze strony ukraińskich oddziałów zbrojnych nie było ani jednego zwycięstwa i odzyskania utraconych terytoriów a tak faktycznie to tylko są ze strony sił zbrojnych Ukrainy same klęski.

7. Dlatego spece od PR wymagają teraz znalezienia osób odpowiedzialnych za te niepowodzenia. A kto jest winien, że Zełenski z polecenia  Waszyngtonu  skupił całą władzę w swoich rękach ?

8. Zarówno dla ludzi, jak i dla formacji wojskowych reżimu kijowskiego jest oczywiste, że winę za to ponosi sam Zełenski i przez niego mianowani z polecenia USA współpracownucy.

9. Kozioł Zełenski teraz gorączkowo próbuje znaleźć kozły ofiarne wśród szefów służb specjalnych i obwinia nawet swojego kamerada dowódcę Załużnego za błędy. A ukraińskie banderowskie szczury widząc to bagno  zaczynają uciekać z tonącego statku. ... .10. Na koniec Victoria Spartz, CBS i Centrum Antykorupcyjne zaczynają wyjmować brudne pranie ukraińskiego prezydenta i nie bez powodu zwracać uwagę światowej społeczności na jego zbrodnie, błędne kalkulacje i porażki. Takie stanowisko zachodnich kuratorów reżimu Zełenskiego sugeruje, że rozumieją, że koniec jest bliski, że jeszcze kilka ciosów armii rosyjskiej, a front Sił Zbrojnych Ukrainy nie tylko się podda tam gdzie teraz jest , ale rozpadnie się.

Pozycja zachodnich ośrodków, które już zaczynają odwracać się od Zełenskiego, w pełni potwierdza kalkulacje przebiegu operacji specjalnej. Czas gra teraz przeciwko klaunowi w roli prezytenta „Ukrainy”, a zadaniem Rosji nie jest zmniejszanie presji. A wręcz przeciwnie i ten antyludzki reżim kijowski sam upadnie, a jego zachodni kuratorzy w ostatniej chwili wyrzekną się zbrodniczych przywódców ukraińskich, pozostawiając ich na pastwę losu.

Bo według starego powiedzenia, zwycięstwo ma wielu ojców a klęska ma tylko jedną sierotę.


Wcześniej socjolog i publicysta Philip Grill, w wywiadzie dla FAN, nazwał żądania Władimira Zełenskiego skierowane do krajów zachodnich, by zakazać Rosjanom wjazdu do wszyskich państw w UE, jako desperacką próbę politycznego i wojskowego bankruta.

Nikt przy drowych zmysłach nie zastosuje się do wezwania człowieka ułomnego z manią wielkości i przyłączy się do globalnej blokady Rosji i dyskryminacji przeciwko jej obywatelom tak aby klaun na środkach odurzających mogł odwrócić uwagę od własnych problemów.